Úvod > Aktuality

ŠKOLNÍ VÝLET PRAHA-POKYNY

ČTVRTEK 20. ZÁŘÍ 2018 – PRAHA 100 LET ČESKOSLOVENSKA

VZDĚLÁVACÍ PROJEKT ZÁKLADNÍ ŠKOLY V RÁMCI VYUČOVÁNÍ

-         Speciální program Kanceláře prezidenta republiky, Vojenského historického ústavu a Archivní správy MV

-         Výstavní projekty s průvodcem:

DOTEKY STÁTNOSTI

STRÁŽ NA HRADĚ PRAŽSKÉM

-         Doprava a vstupné cena:  350 Kč

-         Částku uhraďte výhradně na účet školy: 26 9393 214 / 0300 do 20. 9. 2018

ODJEZD:  20. 9. 2018    7:30  autobus od školy

NÁVRAT:  20. 9. 2018    cca 18:00 – 19:00 ke škole

S sebou připravte:

- POHODLNOU OBUV A OBLEČENÍ

- jídlo a pití

-PLÁŠTĚNKAbatůžek,tužku

******************************************************************

PROGRAM SCHŮZKY RODIČŮ Č. 1 ZE DNE 13. 9. 2018

1.      BEZPEČNOST DĚTÍ A PROJEDNÁNÍ ŠKOLNÍHO A ORGANIZAČNÍHO ŘÁDU.

2.      INFORMACE O SPOLEČNÉM VÁNOČNÍM FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

Paní Petrželová, zájem prosím zaznamenejte v MŠ nebo v ZŠ u pedagogů, nejlépe do konce září.

3.      Informace MŠ o organizaci školního roku, včetně odsouhlasení výběru třídního fondu (300Kč)

4.      VZDĚLÁVACÍ PROJEKT: AKTIVNÍ ŠKOLA, předání hesel pro přístup na web stránky, kde je možné s dětmi procvičovat schopnosti v různých oblastech.

5.      Informace o průběhu plaveckého výcviku. Důraz na upozornění dětí o bezpečném chování v bazénu.

6.      Informace o opětovném zapojení do SBĚRU NETŘÍDĚNÉHO PAPÍRU, letos bohužel snížení ceny na 0,70 Kč za 1 kg.

7.      Informace o možnosti vyplnit anketu Ministerstva zemědělství o prospěchu účasti školy v projektu: OVOCE A MLÉKO DO ŠKOL. Naše škola je zapojena již několik let.

8.      Informaci o praxi GDPR, ochraně osobních údajů ve škole, podpisy Svolení s pořizováním fotografií.

9.      Informace o vzdělávacím programu PRAHA PRO ZŠ v rámci oslav 100. výročí republiky dne  20. 9 . 2018.

10.  Informace o pokračujícím poskytování doučování žáků v rámci dotace MŠMT ŠABLONY.

11.  Pracovní sešity ZŠ se budou hradit v říjnu 2018.

*************************************************************