Úvod > Aktuality

POZVÁNKA SCHŮZKA RODIČŮ + PPP JH 11-2018.docx   ke stažení

Vážení rodiče,

škola pro Vás připravila setkání s vedoucí pedagogicko-psychologické poradny v Jindřichově Hradci

paní Mgr. Terezou Elian.

Budeme se věnovat tématům:

ü Práce s dětmi v rámci specifických poruch učení, poruch pozornosti a neklidu,                           včetně jejich předcházení

ü Seznámíme se s programem Emušáci, kteří pracují s emocemi

ü Připravenost pro vstup do školy

ü Praktická pomoc a konzultace v rámci Vašeho dotazu

20. 11. 2018 od 17 hodin

v 1. patře školy ve třídě I.

Vzhledem k tomu, že se problematika týkárodičů, pedagogů a především pomoci dětem, věříme, že setkání uvítátea bude pro Vás užitečné.

Mgr. Prokešová Eva, ředitel školy

*******************************************

***  Vánoční fotografování dětí  23.11.2018

*** INFORMATIKA  5.třída  21.11 - 5.12 - 19.12

*** PROSÍME NENOSTE PLASTOVÁ VÍČKA .DĚKUJEME

******************************************************************

PROGRAM SCHŮZKY RODIČŮ Č. 1 ZE DNE 13. 9. 2018

1.      BEZPEČNOST DĚTÍ A PROJEDNÁNÍ ŠKOLNÍHO A ORGANIZAČNÍHO ŘÁDU.

2.      INFORMACE O SPOLEČNÉM VÁNOČNÍM FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

Paní Petrželová, zájem prosím zaznamenejte v MŠ nebo v ZŠ u pedagogů, nejlépe do konce září.

3.      Informace MŠ o organizaci školního roku, včetně odsouhlasení výběru třídního fondu (300Kč)

4.      VZDĚLÁVACÍ PROJEKT: AKTIVNÍ ŠKOLA, předání hesel pro přístup na web stránky, kde je možné s dětmi procvičovat schopnosti v různých oblastech.

5.      Informace o průběhu plaveckého výcviku. Důraz na upozornění dětí o bezpečném chování v bazénu.

6.      Informace o opětovném zapojení do SBĚRU NETŘÍDĚNÉHO PAPÍRU, letos bohužel snížení ceny na 0,70 Kč za 1 kg.

7.      Informace o možnosti vyplnit anketu Ministerstva zemědělství o prospěchu účasti školy v projektu: OVOCE A MLÉKO DO ŠKOL. Naše škola je zapojena již několik let.

8.      Informaci o praxi GDPR, ochraně osobních údajů ve škole, podpisy Svolení s pořizováním fotografií.

9.      Informace o vzdělávacím programu PRAHA PRO ZŠ v rámci oslav 100. výročí republiky dne  20. 9 . 2018.

10.  Informace o pokračujícím poskytování doučování žáků v rámci dotace MŠMT ŠABLONY.

11.  Pracovní sešity ZŠ se budou hradit v říjnu 2018.

*************************************************************