Úvod > Mateřská škola

Vážení rodiče,

na základě dohody se zřizovatelem bude provoz

mateřské školy,

školní družiny

a školní jídelny

v době jarních prázdnin základní školy, pondělí 1. 3. – pátek 5. 3. 2021,

UZAVŘEN.

Proběhnou opravy většího rozsahu plánované zřizovatelem.                                                Škola využije dny k sanitárnímu úklidu všech prostor budovy vzhledem k riziku šíření především epidemie Covid19.

1. února 2021                                                                                                              Mgr. Prokešová Eva, ředitel školy

......................................................................................................

Informace o provozu a organizaci MŠ od 4. 1. 2021

MŠ PRAVIDLA PROVOZU 1-2021.pdf

V odkazu níže Vám přináší přání Vaše děti.  Na stránce, která se Vám otevře odklikněte - přejít na hlavní stránku,
pak  nahoře na liště
Videa - nová a hledejte tam MS vánoční video. Vloženo na odkaz 17.12.2020.
Přejeme hezký zážitek.

https://www.rajce.net/v1472698630 --

Vážení rodiče,

prosíme, sledujte webové stránky školy, kde najdete potřebné informace o rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví, Ministerstva školství
a rozhodnutí zřizovatele a ředitele školy
.

Vše je uvedeno na hlavní stránce v sekci:

ÚŘEDNÍ DESKA a AKTUALITY.

Úřední hodiny MŠ:

Pondělí 12,30 - 14,00 hodin

Informace k provozu MŠ dle manuálu MŠMT vzhledem ke COVIDU-19

• Zákonný zástupce přivádí dítě do MŠ a u vchodu provedou dezinfekci rukou, použijí návleky. V případě, že máte prokázáno, že jste na dezinfekci alergičtí, dezinfekci samozřejmě neprovádíte.

• V šatně zákonný zástupce dítě převlékne a nezdržuje se zde.

• Dítě předáte učitelce a to si odchází umýt ruce dle již naučeného postupu při mytí rukou. Nové děti se správně mýt ruce postupně naučí.

• Do MŠ vstupuje jen jeden zákonný zástupce dítěte nebo jím pověřená osoba. Není dovoleno přivádět s sebou další osoby (teta, babička…), dodržujte, prosím, s námi hygienická stanoviska, která musíme vzhledem k ochraně zdraví dětí a dospělých dodržovat.

• V době předávání dětí (6,30 – 8,00) se nebudou poskytovat informace o dětech. Zákonný zástupce se může dostavit v úředních hodinách MŠ (PO- 12,30 – 14,00 - volejte, prosím, předem). Případně dle předem domluvené dohody s učitelkou – kontakty jsou uvedeny na webových stránkách školy.

• Upozorňujeme zákonného zástupce, který přivádí dítě v době po 7,45 hod., že opustí prostory budovy školy nejdéle do 8,00 hodin (úklid, uzamčení budovy atd.).

• Omlouvat dítě žádáme pouze písemnou omluvenkou rovněž na webových stránkách školy, v sekci MŠ.

• Rovněž všechny Vaše dotazy prozatím zasílejte elektronicky (marie.kotkova@centrum.cz), omezte, prosím, telefonické dotazy a dotazy během naší práce s dětmi.

• Zákonný zástupce je povinen aktualizovat všechny Vaše kontakty v MŠ (telefon, e-mail, pojišťovny…), ale i zdravotní stav dětí.

• Aktivity během školního roku nad rámec ŠVP PV se budou konat v případě příznivých epidemiologických podmínek.

• Potřebné informace Vám budeme poskytovat přes webové stránky školy (www.zsnovosedlynn.cz).

• Provoz MŠ je beze změny.